Forum teologiczne o Bożym Miłosierdziu Jezusa Chrstusa

Forum teologiczne Miłosierdzie Boże + św. Faustyna: milosierdzieboze.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-02-26 00:17:08

danuta

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 4
Punktów :   

Najswietsze Serce Jezusa

Najwiekszy dar dla czlowieka to Serce Pana Jezusa przebite wlocznia na krzyzu z ktorego wyplynela Krew i Woda.Promienie ktore wyplywaja z serca Jezusa Milosiernego otaczaja kazdego czlowieka .Otworz tylko serce swe a On zamieszka w nim.Chce sie podzielic z Wami kochani swoimi przezyciami z Jezusem.Kiedys osiagnelam w zyciu taki stan ze o zadnym grzechu nie bylo mowy ,przychodzilo mi to bez trudu i oto pewnego dnia czuje,Ze Jezus mieszka w moim sercu On tam naprawde byl.Czulam wielka Jego milosc do mnie bylam calkowicie odmieniona inaczej patrzylam na zycie.Ale czlowiek jest grzeszny przestalam mowic pacierze i po jakims czasie czulam ze On odchodzi jak nieproszony gosc.czulam sie zle pusto i bardzo smutno.do modlitwy powrocilam ale stan taki w moim ztciu juz sie nie powtorzyl.jest Wielki Post moze ktos poda intencje na ten swiety czas i wspolnie bedziemy sie modlic np. o okreslonej godzinie ja proponuje modlitwy za caly swiat  a TY ? dodaj cos od siebie pozdrawiam Szczesc Boze.

Offline

 

#2 2009-03-05 08:21:16

Albert

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 4
Punktów :   

Re: Najswietsze Serce Jezusa

Proszę o modlitwę za tych,którzy będąc katolikami na co dzień żyją jak poganie.
Ja się dołączam do Twoich intencji Danuto.
Z Panem Bogiem!

Ostatnio edytowany przez Albert (2009-03-05 08:21:39)

Offline

 

#3 2009-04-23 21:06:06

Piotr student PAT

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Najswietsze Serce Jezusa

O 22.00 módlmy się za Polskę, o ochronę życia poczętego, chorych, cierpiących  tych wszytkich, którzy odeszli od Boga, rozbite rodziny, o czystość srec polskich dzieci i młodziezy. Zachęcam

Offline

 
www.milosierdzieboze.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl